Vybudování pasivního příjmu je nepochybně tajným přáním mnoha lidí, neboť komu by se nelíbilo mít pravidelný příjem peněz (pokud možno bez větší námahy).
Jednoduše řečeno, aby chodily každý měsíc na účet sami.
Na druhou stranu cesta k takovému příjmu vyžaduje určité odhodlání a pravidelnou činnost, což platí i pro multi-level marketing (MLM).
Pasivitou se pasivní příjem nevybuduje.

Proč budovat pasivní příjem ?

Mít jistotu stálého a zároveň vysokého finančního příjmu patří k jednomu z předpokladů šťastného života.
K tomu je nicméně většinou potřeba značné úsilí, protože nic nejde jen tak. Vůbec nejlepší možností samozřejmě je, pokud nejen aktivně vyděláváte, ale zároveň se věnujete činnosti, která generuje i příjem pasivní. V ideálním případě by se mělo jednat o takový výdělek, jenž Vás dokáže nejen zabezpečit, ale který přináší finanční nezávislost, případně úplnou svobodu.
To je nepochybně životní motivací mnoha lidí.

Pasivní příjem lze vybudovat vícero způsoby:
  • Pronájmem budov, bytů či jiných prostor – vyžaduje vysoký počáteční kapitál
  • Investicemi do různých fondů, akcií, firem – opět potřebujete počáteční kapitál
  • Vlastním podnikáním – potřebujete myšlenku, zaměstnance, kapitál, ….
  • Multi-level marketingem (MLM) – je to v silách většiny lidí (tedy pokud mu věnují dostatečné úsilí).

Jak vybudovat pasivní příjem v MLM?

Koncept MLM je založen na tom, že prodejci či distributoři nedostávají finanční odměnu jen za produkty, jež prodají, ale zároveň mají podíl z dalších obchodů, a to od partnerů, které do tohoto systému předtím sami přivedli. Již z toho je patrné, že je potřeba nejen každodenní aktivita,  ale i velká trpělivost. Vězte, že takový pasivní příjem, který by Vás sám plně zabezpečil, se buduje léta, není ho tedy určitě možné vytvořit za měsíc či za dva.
Pokud však budete MLM věnovat dostatek času a úsilí, plody Vaší práce se nakonec dostaví. V horizontu několika měsíců totiž lze vybudovat pasivní příjem v řádu tisíců korun, což je jistě nepochybně zajímavou motivací. Takto získané finance totiž můžete použít na splátku hypotéky, případně si je spořit a následně se za svoji práci náležitě odměnit, třeba v podobě zajímavé zahraniční dovolené. Postupem času pak pochopitelně můžete dosáhnout i na takový výdělek, který Vás může zcela zajistit.
Pokud vás tato myšlenka zaujala, stačí se jen domluvit schůzku a dozvědět se víc. Tež už jenom klik zde.

Hezký den a efektivní využití pasivních příjmů VÁM přeje

Jiří Maliňák, odborník na MLM