MLM nebo-li síťový marketing, je pro vás příležitostí nebo utpením? Mnozí už tento systém někdy vyzkoušeli, pro jiné je stále velkou neznámou. MLM běží ve světě již desítky let, není tedy ničím novým. Je všeobecně vyzkoušený a můžeme říci, že je rovněž osvědčený.

Pojďme se na něj podívat podrobněji.

 

MLM – starý nebo nový přístup?

Zakladatel Microsoftu,  Bill Gates, prohlásil: Kdybych měl dnes vše budovat znovu, raději než stavět starý typ společnosti, začnu vytvářet firmu na principech síťového marketingu.

Představme si, že se daná společnost rozhodne pro uvedení nového výrobku na trh použít, místo tradiční a často i riskantní cesty, jinou strategii. Nebude investovat do reklamy a ušetřené prostředky použije na vzdělávání svých partnerů (distributorů), prostřednictvím kterých dojde k prodeji produktů firmy. Tyto ušetřené peníze pak firma použije na provize pro distributory a na odměny pro prodejce.

Současnému nezadržitelnému rozvoji internetu přizpůsobují svou činnost i zavedené MLM systémy. Tyto systémy totiž firmám umožňují výběr a nákup zboží ve vlastním internetovém obchodě s možností dodávky zboží zdarma až na adresu objednavatele. Dále jsou výhodné v tom, že umožňují zájemcům o MLM těchto firem zaslat zdarma systém prostřednictvím internetové prezentace, kterou je možné zaslat s využitím internetu. Také realizace registrací nových členů je možná prostřednictvím internetu.

MLM společnosti tak vytvářejí podmínky pro budování obchodní sítě zcela novým přístupem, jež je velkým příslibem pro úspěšný rozvoj budoucích MLM systémů.

Výhody MLM

Z MLM systému plynou různé výhody, a to jak pro firmu, jež MLM systém organizuje, tak také pro jednotlivé partnery, kteří s firmou spolupracují. K tomu může dojít pouze za předpokladu, že všichni dodržují „pravidla hry„.

K výhodám MLM patří:

  1. nakupování výrobků a služeb pro sebe a svou rodinu za nižší ceny oproti tomu, co trh běžně nabízí
  2. vytvářet si další příjem, ať už prodejem nebo budováním sítí svých partnerů
  3. zlepšení komunikačních dovedností.
    Robert Kiyosaki říká “O životním úspěchu rozhodují komunikační schopnosti jako psaní, řeč a vyjednávání. Čím lépe umíte komunikovat, vyjednávat a zvládat svůj strach z odmítnutí, tím snazší budete mít život.

Příležitost nebo utrpení?

Využít tuto podnikatelskou příležitost dává lidem možnost investovat do svého vzdělání, poznat zcela nové způsoby komunikace, pohybovat se v prostředí lidí, naučit se vydělávat peníze, budovat si vlastní podnikání, zajistit si trvalý příjem a dostat své finance pod kontrolu.

Ti, kteří hledají v každé příležitosti problémy, je tento způsob utrpením a činností, které je straší.

A do jaké skupiny patřte VY?

Těším se na vaše zavolání či váš email. Více zde.

Hezký den a skvělé příležitosti VÁM přeje

Jiří Maliňák